سلام، به وب سایت آیلتس کلاب خوش اومدی!

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

دکتر پژمان نورزاد (بنیانگذار آیلتس کلاب)

من پژمان نورزاد با PHD رشته TEFL ‏(Teaching English as a Foreign Language) تصمیم گرفتم با تیم خودم مجموعه آیلتس کلاب رو تأسیس کنم تا به شما کمک کنم زبان انگلیسی رو در مسیر درست و دقیقش یاد بگیرین. از ۲۵ سالگی تدریس در دانشگاه و از ۱۷ سالگی تدریس در سطوح مختلف آموزشگاهی رو شروع کردم. الان حدود ۱۵ ساله که تدریس آیلتس(به صورت تخصصی) ، تافل و همچنین PTE (رو از وقتی به ایران اومد) انجام میدم. به دفعات در آزمون آیلتس شرکت کردم و بالاترین نمره overall که گرفتم هم نمره کامل ینی ۹ بوده (Reading 9 / Listening 9 / Speaking 9 / Writing 8.5 ) همچنین نمره ۱۲۰ در تافل و حدود ۱۰ سال هم سابقه کار در حوضه مدیریت اجرایی و آموزشی دارم. بنده معتقدم که هر شخصی میتونه زبان رو یاد بگیره فقط اگر از راه درستش پیش بره.

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

هانیه بهرامی (مدرس زبان)

من هانیه (با هـ دو چشم! ) ، از وقتی یادمه با زبان انگلیسی مشغول بودم و تو ۱۶ سالگی هم رفتم سراغ تدریسش. تدریس و دنیایی که باهاش آشنا شدم بهم یاد داد که از تغییر نترسم. نمره آیلتسم ۷ هست و حالا اینجام تا به شما کمک کنم از هر جایی که هستین زبان رو یاد بگیرین و دنیاتونو تغییر بدین

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

زهرا رفیعی (مدرس زبان)

سلام زهرام یک عدد دانشجوی مترجمی انگیلیسی عاشق کار و شاگردام و از دوران طفولیت ینی ۱۵سالگی تدریس و شروع کردم از ارتباط برقرار کردن با ادما لذت میبرم و همیشه در تلاشم که دایره ادم های دورمو گسترش بدم و به نحوی مفید باشم. و باید بهتون بگم اگه دنبال یادگیری زبانید شک نکنید که درست اومدین

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

آرزو ذوالفقاری (مدرس زبان)

سلام من آرزو هستم عاشق دنیایی که با معماری، هنر و زبان رنگی ترش کردم. از ۱۸ سالگی وارد عرصه تدریس شدم با نمره ۷ آیلتس و نهایت لذت رو از کارم میبرم. اینجا هستم که بهتون یاد بدم چطور با زبان انگلیسی بهترین ارتباط رو برقرار کنید .

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

مینا نوری (مدرس زبان)

سلام من ،مينا از سن ۸ سالگی زبان رو شروع کردم و همیشه دوست داشتم که معلم زبان بشم یعنی یکی از رویاهام بود ،مسيرمو پيدا كردمو در دانشگاه رشته مترجمی زبان را ادامه دادم و فارغ التحصیل شدم عاشق کار کردن با بچه ها هستم و لول کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان را تدریس می‌کنم .۶سال سابقه تدریس و مترجم همزمان و نمره آيلتس ٧ آكادميك .اينجا هستم تا بهتون كمك كنم كه چجوري زبان رو ياد بگيريد.

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

جواد جدیدی (مدرس زبان)

سلام جواد هستم. از سن خیلی کم تدریس زبان رو شروع کردم و تو سن 16 سالگی نمره 7.5 ایلتس اکادمیک رو گرفتم. اما این پایان راهم نبود و من همچنان ادامه میدم. کمک کردن به بقیه رو دوست دارم و اینجام تا به شما کمک کنم زبان رو بهتر یاد بگیرید و لذت ببرید.

تمامی حقوق برای برند آیلتس کلاب دکتر نورزاد محفوظ است

ایلتس کلاب  دکتر نورزاد

سایت در حال بارگذاریه!